Vaše nemovitosti budou otevřeny 24 hod. denně, 365 dní v roce!

3D zachycení jakéhokoliv prostoru, kdykoliv, pro všechny.

Dnešní doba nám dává možnosti, jak být lepší, jak se posouvat dále a jednou z možností je Matterport. Služba, která se v ČR začíná rychle rozšiřovat a řada makléřů dnes nabízí virtuální prohlídku u každé své zakázky.

O krok napřed je dnes každý realitní makléř, který 3D prohlídky nabízí. Ať už se jedná o prodej bytu, domu, ale především je matterport jediněčným nástrojem při prodeji developerského projektu. Dům či byt ve výstavbě mi dnes nebrání vzít zájemce kdykoliv na prohlídku.

Neprodáváme dnes ale jen byty, či domy. Skenování komerčních nemovitostí dostává opět nový rozměr. 3D prohlídkou restaurace, baru, hotelu, pensionu, welness či fitness získáte spousty cílových zájemců, kteří ocení tuto možnost a především velmi oslovíte prodávajícího svými službami, které poskytujete.

Snaha všech makléřů je probudit v potencionálních zájemcích emoce, které jsou pro nákupní rozhodování velmi důležité. Faktem realitního trhu je, že potencionální kupec se poprvé setkává s nemovitostí na internetu. Z toho důvodu stále větší množství makléřů se snaží vytvořit skvělý první dojem z prodávané nemovitosti právě prostřednictvím zařízení připojeného k internetu (PC, tablet, mobil).

Zájemci, kteří prochází 3D virtuální prohlídkou nejvíce oceňují, že si sami vybírají jakým směrem se budou procházet a jak dlouho. Tím se jejich mysl kompletně ponoří do 3D prohlídky a získáte jejich emocionální propojení s prezentovanou nemovitostí.

Vystupte z průměru a udělejte ze sebe realitního makléře budoucnosti!

Pokud jste došli až sem, chcete být o krok napřed a zajímá Vás 3D virtuální prohlídka, navštivte stránky https://www.3dvire.cz/, facebook a instagram 3Dvire Matterport, nebo mi napište či zavolejte.

Těším se na Vaší první virtuální prohlídku a nezapoměňte: 

 

,,Doba, kdy stačilo nemovitost vyfotit a vložit na web, je jednoznačně pryč”.