referenční zakázky

DAVID ŠEVČÍK

david ševčík | real estate

Homestaging – první dojem prodává!

Profesionálně nachystat nemovitost k prodeji je jednou z nejdůležitějších částí každého realitního obchodu. Homestagign je něco, co nikdy nepodceňuji. Každá nemovitost si zaslouží zvýraznit své kouzlo a potenciál.

Video prohlídka – emoce prodávají

Perfektní videoprohlídka narozdíl od fotografií ukazuje veškeré emoce nemovitosti. A emoce, ty prodávají. I takto budu rád prezentovat Vaši nemovitost.

3D virtuální prohlídka – zážitek z pohodlí domova

3D virtuální prohlídka je nejmodernějším tendem dnešní doby. Prohlédnou si nemovitost z pohodlí domova, šetří spoustu času i peněz a potenciální kupující má spoustu času, se do své budoucí nemovitosti doslova zamilovat.

A přesně takhle, mohu prodávat i Vaši nemovitost. Stačí mě kontaktovat a vytvořím skvělou prezentaci i Vám. Každá nemovitost si zalouží tu nejlepší péči.

“Davida Ševčíka bych doporučoval všem, kteří chtějí koupit nemovitost nebo shánějí pronájem. Vždy jsem se na něho mohl obrátit s jakoukoliv prosbou a rád mi vyhověl. Oceňuji profesionální přístup a milé jednání.”

Lukáš Kůra

david ševčík | reference

Co o mně říkají klienti

“Davida bych rád doporučil, jako velice vstřícného makléře. Vždy zodpověděl veškeré naše dotazy a věnoval svůj čas prakticky kdykoli, když jsme něco potřebovali. V oblasti prodeje nemovitostí si vždy ví rady a díky jeho profesionálnímu přístupu je radost s ním spolupracovat. My s manželkou jsme naprosto spokojeni.”

Tomáš Svoboda

“David je moderní realitní makléř. Pracujeme výborně se sociálními sítěmi a využívám další moderní technologie. Rychle se zorientoval v realitní džungli a patří mezi makléři, kteří jsou pro klienty přidanou hodnotou.”

Martin Kubík

Jsem členem Realitní komory ČR

Vzdělávám se v Realitní akademii 

David Ševčík

Realitní specialista
IČ: 05251516
Žižkova 288, Kolín 280 02

Kontakt

+420 728 333 110
sevcik@home4people.cz

Sociální sítě

Kontaktní formulář

Zanechte mi na sebe níže ve formuláři kontakt s Vaším požadavek a já se Vám ozvu, jakmile to bude možné.

1 + 9 =