O mně

DAVID ŠEVČÍK

david ševčík | real estate

Reality jsou můj život

Jmenuji se David Ševčík a působím jako realitní makléř pro Středočeský region. O práci makléře jsem přemýšlel tak dlouho, až se stala skutečností. Splnil jsem si tím tedy svůj sen a mohu dělat práci, která mě nejen baví, ale i zároveň neuvěřitelně naplňuje.

Největší odměnou za mou práci je spokojený klient. Proto budu velice rád, pokud i Vy budete mým dalším spokojeným klientem. Mé základní priority pro spolupráci jsou spolehlivost, profesionalita, férové jednání a především spolehlivost. 

“Davida Ševčíka bych doporučoval všem, kteří chtějí koupit nemovitost nebo shánějí pronájem. Vždy jsem se na něho mohl obrátit s jakoukoliv prosbou a rád mi vyhověl. Oceňuji profesionální přístup a milé jednání.”

Lukáš Kůra

david ševčík | reference

Co o mně říkají klienti

“Davida bych rád doporučil, jako velice vstřícného makléře. Vždy zodpověděl veškeré naše dotazy a věnoval svůj čas prakticky kdykoli, když jsme něco potřebovali. V oblasti prodeje nemovitostí si vždy ví rady a díky jeho profesionálnímu přístupu je radost s ním spolupracovat. My s manželkou jsme naprosto spokojeni.”

Tomáš Svoboda

“David je moderní realitní makléř. Pracujeme výborně se sociálními sítěmi a využívám další moderní technologie. Rychle se zorientoval v realitní džungli a patří mezi makléři, kteří jsou pro klienty přidanou hodnotou.”

Martin Kubík

david ševčík | real estate

Realiťák roku

„Nejhlubší otisk v životech lidí zanechá ten, který ve svém myšlení disciplinovaně následuje cokoli co je pravdivé, čestné, spravedlivé, čisté, co je hodné lásky, co má dobrou pověst, co se považuje za ctnost a co sklízí pochvalu.“

Pomozte mi být nejlepším realitním makléřem a hlasujte pro mě v soutěži v soutěži Realiťák roku! 

👉 skočte na web http://bit.ly/realitakroku
👉 klikněte na “Hlasujte pro mne v soutěži”
👉 vyplňte email (nebojte nebude použitý pro reklamní účely, slouží pouze pro ověření)
👉 klikněte na odkaz ve vašem emailu

David Ševčík

Jsem členem Realitní komory ČR

Vzdělávám se v Realitní akademii 

David Ševčík

Realitní specialista
IČ: 05251516
Žižkova 288, Kolín 280 02

Kontakt

+420 728 333 110
sevcik@home4people.cz

Sociální sítě

Kontaktní formulář

Zanechte mi na sebe níže ve formuláři kontakt s Vaším požadavek a já se Vám ozvu, jakmile to bude možné.

12 + 9 =